Russell crowe بیست سال بعد از گلادیاتور، از شاهکارهای ریسکی تا کار کردن با Ridley Scott

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دوست داشتن پست ها
اخبار

Crowe برنده اسکار 2001 به عنوان نقش اصلی فیلم گلادیاتور پس از 20 سال گفته است فرزندان او می توانند با نگاه کردن به سخنرانی او که بر پایه جوانان بوده متوجه شوند پدراشان حرف های نسبتا هوشمندانه ای برای گفتن داشته است.

Russell Crowe در مساحبه خود با Variety به سوالات مختلفی پاسخ داد که به شرح زیر می باشند:

مردم درمورد گلادیاتور چگونه فکر می کردند؟

مردم این فیلم رو فقط به دید یک فیلم قدیمی پر از شمشیر و صندل می دیدند و این فیلم رو به درستی درک نمی کردند.یک نفر از من درمورد فیلم سوال کرد و من درمورد سختی های کار با او صحبت کردم و او حرف های من رو از دید منفی تلقی کرد و گفت اشکالی ندارد هنوز هم میتوانی فیلم های دیگری بازی کنی و من به سرعت آنجا رو ترک کردم و از مدیر برنامه هام پرسیدم:”مردم واقعا درمورد فیلم همچین نظری دارند”و جواب داد:”خب، بله.”

کارکردن با بازنویسی های Ridley Scott چطور بود؟

یکی از بهترین بازنویسی های Ridley در همون آغاز کار بود وقتی در صحنه دوم فیلم شما ماکسیموس رو در حال فروخته شدن به عنوان یک برده می بینید. این صحنه روی کیفیت کل فیلم تاثیر مثبتی داشت.این بهترین راه برای ساخت یک فیلم است وقتی یک راه برای ساخت فیلم پیدا می کنید و در مسیر آن را بهبود می بخشید هرچند راه خطرناکی نیز می باشد.

چه چیزی درمورد شبی که اسکار بردی به یاد داری؟

با تفکر به این که همه افراد در سالن از کودکی آرزوی این صحنه را داشتند حرف های خودم را گفتم. وقتی بعد از سخنرانی Jodie Foster به من زنگ زد تلفن را به یک جای ساکت بردم وقتی حرف می زدیم گفت:”بعدها در زندگی این سخنرانی را به یاد میاری به خاطر وضوحی که داشت.”اون زمان متوجه حرفش نشدم اما الان با گذشت 20 سال متوجه میشوم.خیلی خوشحالم که بچه های من می توانند به اون سخنرانی نگاه کنند و من را در حال گفتن حرفای نسبتا هوشمندی ببیند و با آنها مثل همون کودکی که درتخیلاتم داشتم حرف می زدم.

بعد از گذشت 20 سال درمورد فیلم چه فکری می کنی؟

من از سال 2000 دیگر فیلم را ندیدم ولی چند سال پیش در سفری که به اروپا داشتم چیزی شنیدم و وقتی به صدا رسیدم مردی را دیدم که در تلاش بود با پخش فیلم در داخل کولسیوم و پخش آهنگی با خوانندگی Lisa Gerrard و گروهی که متشکل از 50 نفر در کولسیوم آسانسورهایی برای افراد معلول درست می کردند و سه سال برای همکاری در این کار به دنبال من بودند.

من در کولسیوم نشستم و فیلم را مشاهده کردم و از توجه بسیار زیاد مردم به فیلم خوشحال بودم ولی به این فکر می کردم که همه این توجهات باید معطوف به کسی باشد که این فیلم را ساخته. این خوشحال کننده است که گلادیاتور را به عنوان بهترین فیلم بشناسند ولی این که اسم کسی که با تمام سختی ها این فیلم را ساخت به زبون نیاد ناراحت کننده است. من هنوز هم امیدوارم در فیلمی به کارگردانی Ridley بازی کنم که او به جایزه بهترین کارگردان دست پیدا کند.

Reactions

2
0
0
0
0
86
Already reacted for this post.

واکنش ها

2
86

One comment on “Russell crowe بیست سال بعد از گلادیاتور، از شاهکارهای ریسکی تا کار کردن با Ridley Scott

  1. I am in fact happy to glance at this blog posts which includes tons of helpful data, thanks for providing such statistics. Patsy Arturo Bridgid

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *