سریال ?….What if به همین زودی برای فصل 2 تمدید شد؟2020/01/28

استریم دیزنی+ در سالهای پیش رو سریال های زیادی از Marvel پخش خواهد کرد. یکی از این سریالها ممکن است به همین زودی برای پخش فصل 2  قطعی شده باشد.Kevin Feige در طول CCXP اشاره کرد که فصل دوم سریال ?…What if در دست ساخت است.

داستان های بیشتری از ?…What if برای دیزنی +

فصل اول ?…What If در سال 2021 به دیزنی + اضافه میشود. این فصل شامل 10 قسمت است. فصل دوم این سریال انیمیشنی نیز در راه است. Kevin Feige در طول CCXP به Buzzfeed برزیل به این موضوع اشاره کرد.

“من خیلی خوشحالم که ما در حال حاضر در حال کار برروی سریال ?…What if برای دیزنی + هستیم. من همین الان اکثر قسمت ها رو دیدم. ما الان داریم برروی ده قسمت بعدی(فصل2) کار میکنیم.”

این چیه ?…What If ؟

در سریال انیمیشنی ?…What If مغزهای متفکر Marvel از اینکه اگر همه چیز کاملا متفاوت اتفاق میافتاد همه چیز چطور پیش میرفت به طور آزادانه استفاده کرده اند. اکثر بازیگران MCU برای صداگذاری شخصیت خودشان بازمیگردند، از جمله Sebastian Stan به عنوان Bucky Barnes/Winter Soldier و Mark Ruffalo به عنوان Bruce Banner/Hulk و Tom Hiddleston به عنوان Loki  و Samuel L. Jackson به عنوان Nick Fury و chris Hemsworth به عنوان Thor و Chadwick Boseman به عنوان T’Challa/Black Panther و خیلی بازیگران دیگر.

Hayley Atwell نیز باز خواهد گشت. صد در صد صداگذار Peggy Carter خواهد بود اما این بار با کمی تفاوت. با تایید دوباره Feige او افتخار این را دارد که شروع کننده سریال باشد. در قسمت اول  ?… Steve Rogers ,What If یک ابر سرباز نیست. این Peggy Carter است که سرم ابر سرباز رو تزریق میکند و پرچم بریتانیا رو حمل میکند. هرچند طرفداران بدون Steve Rogers نخواهند بود و او در کنار Captain Carter در نسخه اولیه لباس Iron Man میجنگد.

مهمترین اطلاعات درباره استریم دیزنی +

سرویس استریم جدید دیزنی + در تاریخ 12 نوامبر 2019 در آمریکا با فیلم ها و سریال ها Disney , Pixar , Marvel و Star Wars در آمریکا شروع به کار خواهد کرد.

سریال های آینده Marvel در دیزنی +: