8 تاثیر وحشتناک اهمال کاری که میتواند زندگی شما را نابود کند

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دوست داشتن پست ها
اخبار

همه ی ما در یک مقطع یا موارد دیگر زندگی بخاطر اهمال کاریمان مقصر هستیم. و هیچکس با این موضوع غریبه نیست! ممکن است بعضی از ما آنقدر خوش شانس باشیم که آن را زمانی تشخیص دهیم و کاری هم برایش بکنیم، اما متاسفانه برای بقیه افراد، رویا هایشان را می دزدند و حتی میتواند زندگی هایشان را نیز نابود کنند!

دلیل اینکه ما اهمال کاری می کنیم از شخصی به شخص دیگر متفاوت است و دلیل آن همیشه واضح نیست. در بعضی مواقع بخاطر ترسی است که نمیخواهیم به آن اعتراف کنیم یا حتی میتواند بسیار ساده تر از اینها باشد، مثلا ما نمیخواهیم کاری را انجام دهیم زیرا به اندازه کافی انگیزه برایش نداریم!

دلیلش هرچه که هست اگر شما یک اهمال کار هستید، باید مراقب باشید! زیرا تاثیرات مخربی بیشتر از حد تصور شما دارد!

8 تاثیر رایج اهمال کاری که نه فقط  بهره وری ما بلکه زندگیمان را نیز نابود میکند:

1. زمانهای با ارزش تان را از دست خواهید داد!

چقدر زمان بخاطر اهمال کاری هدر داده اید؟ گفتنش راحت نیست اما مطمئنم که میتوان آن را تصور کرد!

بدترین چیز درمورد اهمال کاری لحظه ای است که شما متوجه میشوید دو یا پنج یا ده سال بزرگتر شده اید و هیچ چیز تغییر نکرده است! پس آن همه وقت کجا رفت؟!

حس افتضاحی است زیرا شما نمیتوانید زمان را به عقب برگردانید و فقط باید با احساس بی فایده پشیمانی سر کنید. هیچ چیز بدتر از آن نیست که شما از خود خسته شوید و این را نیز بدانید که موقعیت تان میتوانست از این بهتر باشد…اگر فقط و فقط قدم اول را برداشته بودید!

این کار را با خود نکنید شما لایق هر آن چیزی هستید که میخواهید.

2.فرصت های تان را از دست خواهید داد!

چند تا از فرصت های تان را تاکنون از دست داده اید صرفا بخاطر اینکه در زمان خودش از آنها استفاده نکردید؟ اینجا دقیقا موقعی است که شما میخواهید یک لگد تقدیم بخت خود کنید!

چیزی که شما نمیفهمید این است که این فرصت ها میتوانست زندگیتان را تغییر دهد اما شما آن را از دست دادید! بیشتر فرصت ها فقط یک بار در زندگی رخ میدهند و شما هیچوقت شانس دوباره ای نخواهید داشت!

فرصت ها روشی هستند که دنیا به شما لطف میکند، به خودتان لطفی بکنید و آن ها را دو دستی بچسبید!

3. قادر به رویارویی با اهداف تان نخواهید بود!

Reactions

1
0
0
0
0
52
Already reacted for this post.

واکنش ها

1
52

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *